Archive for április 2012

Asztalitenisz eredmény

Hétvégén 04.21. vasárnap került sor az NB-I/B rangadójára a Univer KTE II – Statisztika II között. A mérkőzés tétja az volt, hogy három fordulóval a bajnokság befejezése előtt a kecskemétiek csak akkor juthattnak fel az NB-I/A-ba ha legalább 5 pontot szereznek a hátralévő fordulókban. Az ellenfél Statisztika eddig minden mérkőzését megnyerte.
Univer KTE II – Statisztika II  10 : 8
Győztek: Barsai Emese 3, Jónyer Mária 3, Imre Leila 3, Barsai-Jónyer pár
A több mint 4 órán át tartó mérkőzés sok fordulatban bővelkedett. A kecskemétiek csak a mérkőzés végén gigászi küzdelemben kerekedtek felül. Két könnyen nyerhető mérkőzés következik. Reméljük a lányok kiharcolják a második helyet és a feljutást.

Ifjúsági OB

Ifjúsági OB 2012 04.07. Kecskemét Láchíd utcai Általános Iskola
3, hely páros Imre Leila ( Univer KTE )- Nagypál Csilla ( Jászkun Volán )
Sajnos 2:0 vezetésről kaptak ki Leilájék, egy olyan pártól akitől most kaptak ki először.
Kovács Sebestyén volt párosban 8 közt. A lányoknál Gál Alexandra feljutott a főtáblára.
Összeségében a 3 napos OB a következő érmes helyezések születtek.
III Újonc 3, hely Drabant Anita
II Újonc 2, hely Füle Kata
I hely Serdülő páros Imre Leila
II hely Serdülő egyéni Imre Leila
III hely Serdülő páros Kovács Sebestyén
III hely Ifjúsági páros Imre Leila
6 érmet sikerült szereznünk ezen az OB-n, ami Madarász Dóra kiöregedése után nagyon jónak mondható. Ezzel szakosztályunk továbbra is ez egyik legmeghatározóbb egyesülete a hazai asztalitenisznek.

Serdülő és Ifjúsági Magyarbajnokság

Serdülő OB 2012 04 06.
1, hely páros Imre Leila ( Univer KTE ) Nagypál Csilla ( Jászkun Volán )
2, hely egyéni Imre Leila ( Univer KTE )
3, hely páros Kovács Sebestyén ( Univer KTE ) -Bhöm Gábor ( Sopron )
Nagy inzgalmakatt hozott a leány egyéni döntő. Leila 0:2 fordított 3:2 de sajnos a következő két szettet elvesztette.
A döntő szettben óriási csatában maradt alul 15:13 úgy, hogy 1 mérkőzés labdát elhalasztott. Kovács Sebestyén mind párosba, mind egyénibe a várakozás alatt szerepelt.

Újonc Magyar Bajnokság Asztalitenisz

Asztalitenisz OB

Kecskeméten a Lánchíd utcai Általános add otthont az idei utánpótlás Magyarbajnokságnak 2012 04.05-07-ig
Ma az Újoncok léptek asztalhoz ahol nagyon szép kecskeméti sikerek születtek:

III Újonc korcsoport ( 11 éves korig )

3, helyezett Drabant Anita Univer KTE

II Újonc korcsoport ( 12 éves korig )

2, helyezett Füle Kata Univer KTE

Jól kezdődott az Univer játékosainak a verseny azzal hogy két érmet szereztek. Holnap a sedülők állnak asztalhoz.

A Szeretnivaló Klub – A KTE első száz éve.

Sportirodánkban megvásárolható illetve utánvétel emailben megrendelhető most kezdvezményes 1.100- forintos áron “Heltai Nándor: A szeretnivaló Klub – A Kecskeméti Testedző Egyesület Első Száz Éve” című évfordulós kiadványunk.